X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Wdrożenie IBM PureFlex

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 10:00
IBM we współpracy z NEWIND dostarczył firmie Impel nowoczesną infrastrukturę sprzętową opartą o najnowsze rozwiązanie IBM PureFlex. W jej skład wchodzą m.in. serwery z procesorami Power7+ oraz systemy pamięci masowej IBM Storwize V7000.
Wdrożenie IBM PureFlex
Foto: materiały prasowe

Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla swojej działalności, firma poszukiwała odpowiedniej mocy obliczeniowej.  IBM, wraz z partnerem biznesowym, firmą NEWIND, zaproponował rozwiązanie oparte na systemie PureFlex. Jest to niedawno wprowadzona na rynek architektura nowej generacji, która integruje serwery, pamięci masowe, sieci i systemy zarządzania w ramach systemów klasy IBM Power oraz IBM System x. Całość środowiska posiada rozwiązanie Disaster Recovery oparte o IBM Tivoli Storage Manager.

IBM PureFlex to system zapewniający dużą elastyczność, dzięki której będzie można dostosowywać infrastrukturę informatyczną do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.Połączenie serwerów
w klastrze PowerHA, gwarantuje wysoki poziom niezawodności systemu. Z kolei przełączniki SAN i ETH umieszczone z tyłu klatki PureFlex umożliwiają oszczędność miejsca w serwerowni i zmniejszenie zużycia energii przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności warstwy sieciowej.

  • Grupa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych. Impel zapewnia szerokie kompetencje optymalizujące obszary organizacji pracy, doboru technologii oraz zarządzania personelem. Grupa oferuje największą na rynku polskim liczbę usługdla biznesu w obszarach: obsługa nieruchomości (usługi porządkowo-czystościowe, techniczna obsługa nieruchomości, naziemna obsługa lotnicza - handling, wynajem i serwis odzieży, pralnictwo, organizacja dostaw, catering, broker ubezpieczeniowy); zapewnianie bezpieczeństwa (fizyczna ochrona mienia, monitoring i techniczne systemy zabezpieczeń, cash handling) oraz business solutions (usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe, doradztwo podatkowe, praca tymczasowa, usługi teleinformatyczne). Obsługuje ok. 4 tys. przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Zarządza pracą ponad 50 tys. osób.

Grupa Impel posiada własną wielokanałową platformę komunikacji - Contact Center - stanowiącą centrum obsługi dostaw do klienta (obsługa reklamacji, informacje o usługach), która jest zintegrowana z systemem zarządzania SAP.

- Wdrożenie IBM PureFlex System w firmie Impel to kolejny dowód na to, że cieszy się on coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorstw. Rozwiązanie to odpowiada na wyzwania jakie w niedługiej przyszłości wpłyną na działania firm w zakresie analityki, przetwarzania w chmurze i mobilności – mówi Magdalena Michałek, Dyrektor Handlowy IBM we Wrocławiu.

 


autor: Informacja prasowa IBM

Czytaj także

Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2014 08:28
Veracomp wprowadził do swojej oferty serwery Dell’a. Podpisana umowa dystrybucyjna dotyczy rozwiązań serwerowych i pamięci masowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lenovo kupuje część technologii IBM za 2,3 mld dolarów

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 19:31
Lenovo oraz IBM zawarły umowę, na podstawie, której Lenovo kupi następujące linie produktowe: serwery typu System x, serwery blade i przełączniki BladeCenter i Flex System, zintegrowane systemy Flex System oparte na x86, serwery NeXtScale oraz iDataPlex.
rozwiń zwiń