X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Nowe drukarki PIXMA

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2014 10:02
Canon rozszerzył linię drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych PIXMA o pięć nowych modeli – PIXMA iP8750, iX6850, MX475, MX535 i iP2850. W ten sposób firma unowocześniła swoją ofertę urządzeń domowych i biurowych, a także wprowadziła dwie nowe drukarki formatu A3+ do bardziej zaawansowanych zastosowań.
Canon Pixma
Canon PixmaFoto: materiały promocyjne

Stylowe i łatwe w użyciu urządzenia PIXMA zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którzy chcą drukować zróżnicowane materiały, w tym zdjęcia o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego oraz dokumenty biznesowe.

PIXMA iP8750 to doskonała propozycja dla fotoamatorów, którzy chcą samodzielnie drukować zdjęcia najwyższej jakości. Dzięki systemowi sześciu atramentów, który obejmuje oddzielny atrament szary, model  iP8750 zapewnia wyjątkową jakość zdjęć kolorowych i płynne gradacje na wydrukach monochromatycznych. Niezwykła szczegółowość wydruków jest zasługą kropel atramentu o minimalnej pojemności 1 pl oraz rozdzielczości sięgającej 9600 dpi. iP8750 drukuje zdjęcia bez marginesów i dokumenty formatu A3+ z wysoką prędkością — 14,5 obrazów na minutę w trybie monchromatycznym i 10,4 obrazów na minutę  w trybie kolorowym (wg normy ISO ESAT). Druk fotografii formatu A3 zajmuje około 2 minut.

  • PIXMA iP8750 oferuje liczne opcje łączności, m.in. obsługę Wi-Fi, Google Cloud Print i Apple AirPrint™, co ułatwia druk z wielu różnych urządzeń. Ponadto, po pobraniu aplikacji Canon PIXMA Printing Solutions użytkownicy mogą drukować zdjęcia w różnych formatach i na różnych nośnikach bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. iP8750 umożliwia też bezpośredni druk na płytach z wykorzystaniem kilku dostępnych szablonów.

Druk w domowym biurze: PIXMA iX6850

PIXMA iX6850, następca modelu iX6550, to wysokowydajna drukarka formatu A3+ przeznaczona do druku dużych arkuszy kalkulacyjnych, plakatów i zdjęć. Dzięki obsłudze Ethernetu i Wi-Fi nadaje się doskonale do użytku zarówno w domu, jak i w biurze. Drukarka jest również zgodna z aplikacją PIXMA Printing Solutions oraz usługami Google Cloud Print i Apple AirPrint™, więc umożliwia łatwy druk z urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony

  • Model iX6850, zaprojektowany z myślą o druku wysokonakładowym, tworzy dokumenty niezwykle wysokiej jakości — z żywą grafiką i zdjęciami dorównującymi odbitkom z zakładu fotograficznego — za sprawą systemu pięciu atramentów, w którego skład wchodzi zarówno pigmentowy atrament czarny, jak i barwnikowe atramenty kolorowe. iX6850 zapewnia szybki druk dokumentów formatu A4 — do 14,5 obrazów na minutę  w trybie monochromatycznym i 10,4 obrazów na minutę w trybie kolorowym (wg normy ISO ESAT). Użytkownicy mogą też łatwo tworzyć plakaty i dokumenty biznesowe za pomocą oprogramowania Canon Solutions Templates. Opcjonalny wkład XXL z czarnym atramentem pigmentowym (PGBK) wystarcza na wydrukowanie około 1000 stron[i], więc zwiększa produktywność, ograniczając liczbę wymian wkładu.
  • Nowe urządzenia PIXMA MX475 i MX535, które oferują wysoką wydajność i zaawansowane oprogramowanie dla biur domowych, łączą funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Aby usprawnić procesy biurowe, nowe modele obsługują kopiowanie i skanowanie wielostronicowe dzięki szybkiemu, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 30 arkuszy, który pozwala na efektywną archiwizację. Ponadto druk dwustronny w modelu MX535 pomaga ograniczyć zużycie papieru.
  • Oba urządzenia oferują liczne opcje łączności, w tym obsługę aplikacji Canon PIXMA Printing Solutions oraz usług Google Cloud Print i Apple AirPrint™, umożliwiając bezprzewodowy druk w biurze lub w podróży z poziomu tabletu lub smartfona. Model MX535 zapewnia też dostęp do usługi Canon PIXMA Cloud Link, co pozwala użytkownikom na druk zdjęć i dokumentów z usług chmurowych, takich jak Evernote™ i Dropbox™, za pomocą urządzeń mobilnych. Urządzenia MX475 i MX535 mogą też działać w trybie punktu dostępowego, który umożliwia druk bezprzewodowy bez łączenia się z siecią Wi-Fi.
  • Specjalnie dla użytkowników domowych Canon wprowadza efektywną, kompaktową, jednofunkcyjną drukarkę PIXMA iP2850, która zastępuje model iP2700 i została zaprojektowana pod kątem codziennego użytku. Dzięki eleganckiej, zwartej konstrukcji nie zajmuje wiele miejsca w domu i z łatwością mieści się na studenckim biurku. iP2850 tworzy dokumenty o wysokiej jakości, z ostrym tekstem i naturalnymi zdjęciami, z sprawą technologii wkładów Canon FINE, która łączy pigmentowy atrament czarny z kolorowymi atramentami barwnikowym.

 


autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Brother MFC-J6520DW

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2014 08:00
Brother MFC-J6520DW to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, oferujące funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie osiąga prędkość druku na poziomie 22 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym oraz 20 obrazów na minutę przy druku kolorowym zgodnie z normą ISO/IEC 24734.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-J132W

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 09:30
Brother DCP-J132W to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego indywidualnego użytkownika lub domowego biura.
rozwiń zwiń