X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2013 12:01
W AppStore pojawiła się AutoMapa iOS 3.9, która umożliwia pobranie trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl.
Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS

Do sklepu z aplikacjami firmy Apple trafiła najnowsza wersja AutoMapy dla systemu iOS. Zawiera m.in opracowane pod koniec czerwca, najnowsze mapy Polski i Europy uwzględniające wszystkie nowe inwestycje drogowe takie jak odcinek trasy S69 Bielsko-Biała - Żywiec, fragment trasy S3 Sulechów - Międzyrzecze czy też ul. Nowobukowińska (przedłużenie ul. KEN) w Warszawie.

Najnowsza AutoMapa iOS to również oczekiwana przez użytkowników funkcja automatycznego pobierania tras z serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl, którego użytkownicy wyznaczają miesięcznie ponad 4 miliony tras! Teraz, podając w AutoMapie iOS kod PIN uzyskany przy wyznaczaniu trasy w Targeo.pl, trasa zostanie automatycznie wczytana do AutoMapy!

Funkcja importu trasy z serwisu Targeo.pl to doskonałe narzędzie do wykorzystania podczas wakacyjnych podróży. Trasę można zaplanować wygodnie na ekranie komputera, wyznaczając wiele punktów pośrednich, a następnie przesłać ją do AutoMapy i zapisać w urządzeniu - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Nowe AutoMapa dla systemu iOS to również nowa baza ograniczeń prędkości. Zmiany które objęły drogi krajowe, w 262 przypadkach podniosły dopuszczalną prędkość na drodze a w 144 przypadkach ją obniżyły. Dodatkowo, w najnowszych mapach wykorzystywanych przez AutoMapę, zweryfikowano ograniczenia prędkości na drogach niższych kategorii naniesione przez użytkowników portalu Miplo.plautor: erka

Zobacz więcej na temat: automapa gps nawigacja

Czytaj także

GPS ma 18 lat

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 00:02
System nawigacji satelitarnej stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych dzisiaj dostępny jest dla wszystkich. Kończy dzisiaj 18 lat.
rozwiń zwiń