X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nowe Technologie

Rolniku, zdobądź dofinansowanie na kupno komputera dla dziecka!

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 14:43
Czasu zostało już niewiele, więc chętni powinni się pospieszyć. Tylko do 30 grudnia 2020 roku można złożyć wniosek o dofinansowanie kupna komputera lub laptopa wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla dziecka rolnika. Jednym z warunków jest, żeby w rodzinie rolnika było co najmniej dwoje dzieci w wieku do 18. roku życia, które w tym roku uczą się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej.
Audio
  • Dofinansowanie kupna komputera dla dziecka rolnika (Cztery pory roku/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: antoniodiaz/shutterstock.com

shutterstock_laptop dziecko 1200.jpg
Komputer dla dziecka. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego sprzętu?

Pomoc przysługuje rodzinom, w których dochód na osobę nie przekracza 1,2 tys. zł. Do wniosku w celu potwierdzenia dochodu należy dołączyć: kopie decyzji ustalających wymiar podatku rolnego na 2019 r. oraz kopie zeznań podatkowych za 2019 r., w przypadku uzyskania dochodu z innych źródeł.


Posłuchaj
03:59 Komputer dla rolników 22-12-2020.mp3 Dofinansowanie kupna komputera dla dziecka rolnika (Cztery pory roku/Jedynka)

 


tablet_dziecko663glow.jpg
Tablet dla dziecka? Psycholog radzi, jak z niego korzystać

Pomoc nie przysługuje rodzinom, które otrzymały w ostatnich trzech latach komputer kupiony ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrot kosztów lub dofinansowanie ich zakupu.

Wnioski o dofinansowanie zakupu komputera można składać w Biurach Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa osobiście bądź przesłać pocztą, albo lub za pośrednictwem platformy e-puap.

Renata Mantur, zastępca prezesa, uczula, że wnioski do 30 grudnia muszą znaleźć się w biurze ARIMR, więc nie można 30.12 nadać ich na poczcie.

Kwota pomocy to najwyżej 1,5 tys. zł. na rodzinę. Jeśli łączna kwota złożonych wniosków nie przekroczy sumy 175 mln złotych, to każdy z wnioskodawców otrzyma wspomniane 1,5 tys. zł. Jeżeli wniosków będzie więcej, to dofinansowanie zostanie proporcjonalnie obniżone. Dofinansowaniu będą podlegać komputery kupione od 10 grudnia 2020 do 31 marca 2021 roku.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku 

Prowadzi: Roman Czejarek 

Gość: Renata Mantur (zastępca prezesa Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa) 

Data emisji: 22.12.2020 r. 

Godzina emisji: 9.44

ag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyszukiwarki niewiedzy. Nauka czy fikcja?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 21:08
Danych cyfrowych jest podobno więcej niż atomów na Ziemi. Zdaniem znawców tematu liczba bitów osiągnęła kosmiczne rozmiary. To już gigantyczny ocean bitowy pochłaniający duże ilości energii. Słuszne jest zatem pytanie o to co dalej? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie słuchawki i drukarka dla dziecka do nauki online?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 20:44
Wydawałoby się, że wystarczą jakiekolwiek słuchawki i dziecko może uczestniczyć w lekcjach online. Mateusz Kulik, który zajmuje się nowoczesnymi technologiami, przekonuje, że dobre słuchawki to ważna sprawa. Zwłaszcza przy nauce domowej.
rozwiń zwiń