X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Busola Young! Skorzystaj z kompasu kariery

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:00
Projekt Busola Young! to wolontariacka propozycja wsparcia doradczego dla uczennic szkół średnich, przed którymi podjęcie decyzji o wyborze studiów i dalszej ścieżki rozwoju zawodowego.
Audio
  • O projekcie "Busola Young!" karierze zawodowej młodych Polek (Dajesz radę/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/lassedesignen

Gdy dopadła mnie klasa maturalna zaczęłam szukać tego typu projektów w internecie. Zajęcia i warsztaty w ramach projektu Busola Young! pomogły mi w wyborze drogi kariery. Joanna Sysio

- Chodzi o to, by dobrze wybrać kierunek studiów, ograniczyć liczbę ślepych trafów i dobrze ukierunkować się na przyszłość - tłumaczyła Kasia Miętus, współtwórczyni Busola Young!, która pierwotnie chciała zostać policjantką, a ostatecznie związała swoją przyszłość z dziennikarstwem. A jak przekonywała Joanna Sysio, uczestniczka projektu, w szkołach potrzebne jest doradztwo zawodowe. - Uczniom potrzebni są ludzie z większym doświadczeniem, którzy pomogliby im odnaleźć kierunek rozwoju właściwy dla nich, dowiedzieć się, kim są i czego chcą od życia - mówiła rozmówczyni Dominiki Klimek. 

Zaproszeni przez nas goście to ludzie, którzy mają mocny system wartości, potrafią łączyć pracę z życiem prywatnym Kasia Miętus

W ramach projektu, który składa sie z czterech etapów, organizowane są spotkania z inspirującymi ludźmi, którzy pasję przełożyli na sposób życia, warsztaty ze studentami, którzy mogą opowiedzieć o konkretnych kierunkach studiów, a nawet spotkania klubów dyskusyjnych związanych z literaturą i filmem. Jak wziąć udział w tym projekcie i dlaczego jest on skierowany wyłącznie do dziewcząt? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Dominika Klimek

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 14.08

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak