X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Muzyka, film, teatr, plany i marzenia

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 12:24
Ona - ma w sobie niespożyte pokłady energii. On - zagrał w filmie, na który czekano kilka lat. Paula Kinaszewska i Wojciech Błach będą gośćmi Czwórki w najbliższą sobotę.
Paula Kinaszewska
Paula KinaszewskaFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Przez chwilę można było spotkać go na ulicach Łodzi, widziano go też na Dolnym Śląsku, a obecnie najczęściej przebywa w Warszawie. Wojciech Błach - aktor filmowy i teatralny, współpracował   z Teatrem Nowym im. K. Dejmka, Teatru Polskiego we Wrocławiu, obecnie związany z Teatrem IMKA. Rola, w którą ostatnio się wcielił związana jest z królującym na wielkim ekranie filmem "Miasto 44". O planach i marzeniach będzie ta rozmowa.
Choć czuje się w równym stopniu aktorką i muzykiem, to jednak dźwięki bardziej do niej przemawiają. Paula Kinaszewska, bo o niej mowa, skończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, a obecnie poświęca swój czas pisząc piosenki. Trzy lata temu wystąpiła z projektem "Martyna C.", który był recitalem z wierszami Mariny Cwietajewej. Zwieńczeniem tego pomysłu było wydanie płyty pod tym samym tytułem. W "EX Magazine" opowie o kolejnych swoich projektach.
Na "EX Magazine", w sobotę 27 września, od 16:00 do 18:00, zaprasza Ula Kaczyńska.

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Brodzik: szczycę się swoją popularnością

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:44
Po latach występów przede wszystkim w niezwykle popularnych serialach i produkcjach pełnometrażowych, Joanna Brodzik wraca na deski teatru. To dla niej duża zmiana. Zaczęła trenować boks, przełamała strach przed występowaniem na deskach teatralnych, a o wszystkim opowiedziała Uli Kaczyńskiej w audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Stankiewicz przerywa muzyczną ciszę

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 14:30
Katarzyna Stankiewicz po ośmiu latach przerwy powraca z nowym albumem. Nie brakuje głosów, że wydawnictwo "Lucy and the Loop" będzie największą pozytywną niespodzianką tego roku na scenie muzycznej. - Jestem bardzo ciekawa, jak ten album zostanie przyjęty, bo z pewnością wiele osób zaskoczy - powiedziała w Czwórce artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Czarnecka idzie za sukcesem "Hera, koka, hasz, LSD"

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 14:00
Kilka miesięcy temu podbiła internet utworem "Hera, koka, hasz, LSD". Anonimowa dla większości osób Karolina Czarnecka stała się błyskawicznie gwiazdą w sieci. Teraz wydała minialbum "Córka" i z tej okazji odwiedziła studio Czwórki.
rozwiń zwiń